2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie ulic i chodników miejskich na terenie miasta Brzozów oraz na terenie wszystkich sołectw Gminy Brzozów oraz dostawa mieszanki piaskowo - solnej w sezonie 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Zimowe utrzymanie ulic i chodników miejskich na terenie miasta Brzozów oraz na terenie wszystkich sołectw Gminy Brzozów tj. Humniska MS., Humniska DS., Grabownica Starzeńska, Turze Pole , Górki, Zmiennica, Stara Wieś i Przysietnica oraz dostawa mieszanki piaskowo solnej w sezonie 2025/2026 . W zakres usług objętych przedmiotem zamówienia wchodzi: 1) Odśnieżanie ulic, chodników i parkingów na terenie miasta Brzozowa oraz na terenie wszystkich sołectw Gminy Brzozów tj. Humniska MS., Humniska DS., Grabownica Starzeńska, Turze Pole, Górki, Zmiennica, Stara Wieś i Przysietnica. 2) Zwalczanie gołoledzi na ulicach, chodnikach i parkingach na terenie w/w miejscowości poprzez usuwanie śniegu, posypywanie piaskiem, posypywanie mieszanką piaskowo-solną. 3) Zbieranie piasku po okresie zimowym z ulic i chodników na terenie miasta Brzozowa wraz z czyszczeniem kratek burzowych i studzienek ściekowych, na których prowadzone były usługi w zakresie zimowego utrzymania chodników i dróg gminnych. 4) Wywożenie śniegu z miejsc wskazanych.
Vorherige Bekanntmachung: 651900-2025
Interne Kennung: IF.271.65.2025.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113910 Material für den Straßenwinterdienst
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zimowe utrzymanie ulic i chodników miejskich na terenie miasta Brzozów oraz na terenie wszystkich sołectw Gminy Brzozów wraz z dostawą mieszanki piaskowo - solnej w sezonie 2025/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34927100 Auftausalz, 14211000 Sand