See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen partner voor organisatie buitenschoolse kinderopvang 2026-2032
Beschreibung: Gemeente Oostkamp is op zoek naar een partner die van 1 september 2026 tot en met 31 augustus 2032 verantwoordelijk is voor de organisatie van het door de gemeente georganiseerde aanbod van buitenschoolse kinderopvang (“BKO”) op het grondgebied Oostkamp. In dit partnerschap neemt het lokaal bestuur de regierol op waarbij zij deze samenwerking financiert, monitort en bijstuurt op kwantitatief en kwalitatief vlak. Binnen het opvangmodel waarborgen gemeente Oostkamp en de opvangpartner (organisator) dat alle schoolgaande kinderen die voorschools, naschools, op woensdagnamiddag en tijdens schoolvrije weekdagen een opvangplek nodig hebben, zonder inschrijven (eventuele uitzondering bij snipperdagen) terecht kunnen in een opvanglocatie in of nabij de vertrouwde schoolomgeving. Ook tijdens de schoolvakanties werken we decentraal en zorgt de organisator voor opvang van kleuters op twee locaties (Oostkamp en Ruddervoorde). Organisator en de gemeente waken samen over de kwaliteit van de BKO binnen het lokaal geïntegreerd aanbod aan buitenschoolse opvang- en activiteiten (“BOA-aanbod”) op basis van de kernprincipes uit het masterplan kinderopvang en de gedeelde visie van de organisator en de gemeente over kwaliteitsvolle kinderopvang. De organisator krijgt als hoofdpartner een belangrijke verantwoordelijkheid ten aanzien van de verdere uitbouw van het lokaal geïntegreerd BOA-aanbod. De kerntaak van de organisator betreft de organisatie van kwaliteitsvolle buitenschoolse kinderopvang. Van daaruit zal de organisator samen met de gemeente verantwoordelijk zijn voor het realiseren en faciliteren van ontplooiings- en vrijetijdskansen (activiteitenluik), zoals verder in dit document omschreven. Plaats van dienstverlening: de locaties zijn verspreid over het grondgebied van de gemeente Oostkamp, zie het inhoudelijk luik voor een detailoverzicht. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “organiseren van de voor- en naschoolse opvang, de opvang op woensdagnamiddag en op schoolvrije dagen van september tot juni voor kleuters en lagereschoolkinderen” Perceel 2 “organisatie van de vakantieopvang voor kleuters in Oostkamp en Ruddervoorde”
Interne Kennung: PPP05R-1013/5182/2025/343
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80100000 Grundschulunterricht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Voor- en naschools + woe.nm + snipperdagen sep-juni kleuter + LO
Beschreibung: Voor- en naschools + woe.nm + snipperdagen sep-juni kleuter + LO
Interne Kennung: 2025/343_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80110000 Vorschulunterricht, 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (zoals beschreven in bestek de toegstane optie wordt niet meegerekend in het klassement bij gunning)
Los: LOT-0002
Titel: Opvang alle vakanties Oostkamp + Ruddervoorde voor kleuters
Beschreibung: Opvang alle vakanties Oostkamp + Ruddervoorde voor kleuters
Interne Kennung: 2025/343_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen, 80110000 Vorschulunterricht