2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zimowe utrzymanie dróg, parkingów i chodników na terenie Gminy Andrychów w roku 2025” - zadanie nr 8 – Sołectwo Inwałd
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pn.: "Zimowe utrzymanie dróg, parkingów i chodników na terenie Gminy Andrychów w roku 2025”- zadanie nr 8 – Sołectwo Inwałd. Zakres przedmiotu zamówienia objętego negocjacjami zawiera: • Odśnieżanie i zapobieganie śliskości dróg; • Odśnieżanie i zapobieganie śliskości chodników, parkingów oraz miejsc postojowych. Wszystkie wyżej wymienione usługi muszą być wykonywane zgodnie ze standardami usług – załącznik nr 8 do zaproszenia. Zakres rzeczowy (kalkulacja cenowa) stanowi załącznik nr 7 do zaproszenia. Wykaz odcinków dróg, chodników i parkingów załącznik nr 9 do zaproszenia. Specyfikacja techniczna stanowi załącznik nr 10 do zaproszenia.
Interne Kennung: BZP.271.41.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001