792930-2025 - Wettbewerb
Polen – Immobiliendienste – Wycena nieruchomości
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWycena nieruchomości
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wycena nieruchomości tj.: wykonanie 30 operatów szacunkowych określających wartość lokali mieszkalnych do celu zbycia. Niezbędne jest odrębne określenie wartości lokalu i udziału w gruncie, a także wykonanie rzutu lokali i pomieszczeń przynależnych wraz z zaznaczeniem ich lokalizacji na kondygnacji, a także ich podpisanie przez osobę posiadającą stosowne uprawnienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 4 - Projektowane postanowienia umowy.
Interne KennungDZP-OW.2610.420.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZgodnie z zapisami SWZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść nr 1