2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inburgering taallessen Z-route
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt gemeente Enschede een gekwalificeerde taalaanbieder te contracteren voor het verzorgen van het taalonderwijs binnen de Z-route. Het doel is om inburgeringsplichtigen binnen deze route op een passende en effectieve wijze te ondersteunen bij hun taalontwikkeling en participatie, conform de eisen en uitgangspunten van de Wi2021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0000