79297-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Dienstleistungen von Immobilienbüros gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis – Administrowanie oraz obsługa eksploatacyjna i remontowa cmentarzy komunalnych w Stargardzie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Administrowanie oraz obsługa eksploatacyjna i remontowa cmentarzy komunalnych w Stargardzie.
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest: 1) Administrowanie, obsługa eksploatacyjna i remontowa cmentarzy komunalnych Gminy Miasta Stargard tj.: a) cmentarzem komunalnym przy ul. Spokojnej w Stargardzie tzw. Nowym Cmentarzem (działką nr 24/2, obręb 14) wraz ze znajdującymi się na jego terenie budynkami i ich wyposażeniem, infrastrukturą, ogrodzeniem oraz niezagospodarowaną rezerwą terenu w obrębie nieruchomości; b) cmentarzem komunalnym przy ul. Kościuszki w Stargardzie tzw. Starym Cmentarzem (działką nr 623/15 w obr. 9; działką nr 13/2 i nr 14 w obr. 14,) wraz ze znajdującą się na jego terenie infrastrukturą, wyposażeniem oraz ogrodzeniem; c) cmentarzem komunalnym przy ul. Lotników tzw. Cmentarzem w Kluczewie (działką nr 2, obręb 20) wraz ze znajdującą się na jego terenie infrastrukturą, wyposażeniem oraz ogrodzeniem. 2) Otwieranie i zamykanie bram cmentarza wojennego przy ul. Reymonta 26 w Stargardzie (działka nr. 149 obr. 2). 3) Opieka nad miejscami pamięci narodowej na terenie miasta zgodnie z załącznikiem nr 1 do niniejszej umowy. 4) Pobieranie opłat na rzecz budżetu za korzystanie ze wszystkich cmentarzy komunalnych oraz komunalnego domu przedpogrzebowego zgodnie z obowiązującym prawem miejscowym. 5) Prowadzenie ksiąg cmentarnych w imieniu i na rzecz Zamawiającego zgodnie z postanowieniami rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 1 sierpnia 2001 roku w sprawie sposobu prowadzenia ewidencji grobów (Dz. U. z 2001 roku, Nr 90, poz. 1013, ze zm.). 6) Przestrzeganie odpowiednich przepisów związanych z cmentarnictwem i grobownictwem, w tym także prawa miejscowego.
Vorherige Bekanntmachung: 800734-2024
Interne Kennung: TZ.271.5.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70300000 Diverse Dienstleistungen von Immobilienbüros gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98371110 Beerdigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001