2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financieel pakket
Beschreibung: Scope van het project De gemeente heeft besloten als opdrachtgever een Europese aanbesteding te organiseren voor een nieuw financieel systeem dat geleverd wordt als SaaS (Software as a Service). De inhoud van de opdracht bestaat uit het leveren, implementeren en onderhouden van een nieuw financieel systeem voor het voeren van de gehele financiële administratie van de gemeente. - het implementeren van de nieuwe financiële applicatie conform de beschreven doelstellingen - het realiseren van bijbehorende koppelingen - het trainen van de functioneel beheerders en eindgebruikers in het werken met de applicatie Zie de aanbestedingsstukken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie 2.1 van de aankondiging.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen, aanvullende modules.