2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania czystości w obiektach SPZOZ w Tarczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w obiektach SPZOZ w Tarczynie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość świadczenia przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia także w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. oraz od 1 stycznia 2028 r. do 31 grudnia 2028 r. Świadczenie usługi w okresach, wskazanych w zdaniu poprzedzającym jest objęte opcją, o której mowa w art. 441 Pzp, Zamawiający zastrzega, że może skorzystać z opcji jednorazowo zlecając wykonanie usługi na 2027 r. i 2028 r. lub w częściach, tj. zlecając wykonanie usługi na 2027 r. a następnie na 2028 r. W pierwszym przypadku Zamawiający poinformuje pisemnie Wykonawcę o zamiarze skorzystania z opcji do 15 grudnia 2026 r., w drugim – w terminie do 15 grudnia 2026 r. o skorzystaniu z opcji na rok 2027 i do 15 grudnia 2027 r. o skorzystaniu z opcji na rok 2028.