See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Perceel 1: Dienstverlening Passenger Reduced Mobility (PRM) en Perceel 2: Informatiebalie en pre-scan
Beschreibung: De opdrachtomschrijving betreft invulling te geven die wordt gevraagd ten aanzien van 2 percelen ten aanzien van de volgende dienstverlening; Perceel 1: Dienstverlening Passenger Reduced Mobility (PRM); Het verlenen van assistentie aan personen met een beperkte mobiliteit die per vliegtuig reizen. De uitvoering dient te voldoen aan wet- en regelgeving, waaronder de Verordening (EG) n. 1107/2006. Voornoemde verordening is van toepassing op de inrichting en uitvoering van de dienstverlening. Perceel 2: Informatiebalie en pre-scan Eindhoven Airport. Zie de Uitnodiging tot Inschrijving incl. alle bijlagen.
Interne Kennung: 2023-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Dienstverlening Passenger Reduced Mobility (PRM)
Beschreibung: Conform de Verordening (EG) nr. 1107/2006 is Eindhoven Airport (EANV) eindverantwoordelijk voor de bijstand aan personen met een beperking of personen met beperkte mobiliteit, Persons with Reduced Mobility (afgekort PRM). De dienstverlening heeft als doel het verlenen van assistentie aan personen met een beperkte mobiliteit die per vliegtuig reizen. De uitvoering van de dienstverlening en de rechten van personen met een beperking en beperkte mobiliteit die per luchtvervoer reizen, dient te voldoen aan wet- en regelgeving, waaronder de Verordening (EG) n. 1107/2006, Proces Afhandeling PRM op EIN en in lijn met ECAC DOC 30 section 5 en bijbehorende annexen. De PRM–dienstverlening wordt uitgevoerd op het daartoe aangewezen luchthaventerrein, waaronder maar niet beperkt het terminalgebouw (zowel airside als landside), het platform en de omliggende terreinen (o.a. parkeerterreinen). Onderdeel van de afhandeling zijn aankomende en vertrekkende passagiers. De volgende activiteiten zijn opgenomen in de scope van de PRM–dienstverlening: - Het organiseren en uitvoeren van PRM–dienstverlening; - Het op aanvraag en in opdracht van airlines voorzien in additionele PRM– gerelateerde dienstverlening ‘op maat’; - Het (optioneel) voorzien in een ‘train de trainer’ programma conform de kwalificaties van de Verordening (EG) 1107/2006. Dit programma heeft als doel het vergroten van de ‘PRM–awareness’ bij dienstverleners actief op EA. 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd is van 1 januari 2024 tot en met 31 december 2027.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Informatiebalie & pre-scan
Beschreibung: Informatiebalie De informatiebalie is gesitueerd aan landzijde en voorziet in correcte informatievoorziening naar passagiers en bezoekers van de terminal met betrekking tot alle activiteiten en verstoringen op de luchthaven vanuit de balie in de terminal en de administratie en afhandeling van gevonden voorwerpen (conform Procedure gevonden voorwerpen EANV en art. 5:7 BW). Daarnaast worden hier bezoekerspassen uitgegeven. De balie is bemand van maandag t/m zondag 05:00 uur - 23:00 uur. Pre-scan De pre-scanmedewerker 1 zorgt er primair voor dat alleen personen met een voor die dag geldige instapkaart het securityfilter van de luchthaven betreden. Eindhoven Airport beschikt ten behoeve hiervan over self-service e-gates waar de passagier zijn boardingcard kan scannen. De pre-scan medewerker houdt primair toezicht op dit proces en ondersteunt waar nodig ook bij eerste lijnstoringen aan de e-gates. Tevens worden bij de pre-scan de boardingpassen of Fast Track tickets ten behoeve van ‘Fast Track passagiers’ gescand en/of kunnen er aanvullende controle- en toezichtstaken verwacht worden met betrekking tot toegangscontrole en/of doorgang van/naar Fast Track voor zover daar afspraken over gemaakt zijn met Eindhoven Airport. Fast Track is een toegang tot een speciale rij bij de beveiligingscontrole waarvoor een passagier doorgaans extra betaald heeft bij Eindhoven Airport of een gecontracteerde partner met wie afspraken zijn gemaakt over het verkopen of uitgeven van Fast Track tickets. De pre-scan medewerker 2 zorgt o.a. voor een goede doorstroom bij het fast track poortje voor PRM (passengers with reduced mobility) en passagiers met een fast track ticket. 1
Interne Kennung: 2