See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli na potrzeby Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Nowotworowych Skóry w ramach projektu pn.: „HEALTH BRIDGES: Establishment of a cross-border telemedicine diagnostics and therapeutic platform for doctors and patients” realizowanego w ramach Programu Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027, nr PLUA.02.01-IP.01-0119/23
Beschreibung: Dostawa mebli na potrzeby Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Nowotworowych Skóry w ramach projektu pn.: „HEALTH BRIDGES: Establishment of a cross-border telemedicine diagnostics and therapeutic platform for doctors and patients” realizowanego w ramach Programu Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027, nr PLUA.02.01-IP.01-0119/23- 3 zadania
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XCIII/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: meble płycinowe-8 poz.-szczególowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XCIII/25-1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: fotel, taboret, krzesła, fotel biurowy - 4 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 2A do swz
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XCIII/25-2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: stolik, fotel, kanapa - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 3A do swz
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XCIII/25-3