See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów głęboko mrożonych
Beschreibung: Dostawa produktów głęboko mrożonych dla Garnizonu Toruń i Inowrocław
Vorherige Bekanntmachung: 612193-2024
Interne Kennung: D/75/12WOG/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - dostawa produktów głęboko mrożonych dla Garnizonu Toruń
Beschreibung: Część 1 - dostawa produktów głęboko mrożonych dla Garnizonu Toruń
Interne Kennung: Część 1 - dostawa produktów głęboko mrożonych dla Garnizonu Toruń
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP w przedmiotowym postępowaniu. 1. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu ilości asortymentu w ramach zawartej Umowy, do maksymalnie 300 % całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w Umowie, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia - zamówienia w formie pisemnej. Podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach prawa opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy; 2. Zamawiający w przypadku skorzystania z prawa opcji nie jest zobowiązany w jej ramach do zamawiania każdego asortymentu składającego się na przedmiot umowy. Przedmiot zamówienia każdorazowo będzie określany bieżącymi potrzebami Zamawiającego, które są w pełni uzależnione od stanów żywionych, potrzeb planowanych lub nieprzewidzianych przedsięwzięć. 3. Zasady realizacji przez Zamawiającego prawa opcji oraz warunki i terminy są takie same jak dla zamówień realizowanych dla zakresu podstawowego umowy. 4. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - dostawa produktów głęboko mrożonych dla Garnizonu Inowrocław
Beschreibung: Część 2 - dostawa produktów głęboko mrożonych dla Garnizonu Inowrocław
Interne Kennung: Część 2 - dostawa produktów głęboko mrożonych dla Garnizonu Inowrocław