See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa oleju napędowego /lekkiego/ dla statku rybackiego, przystosowanego do badań BALTICA / GDY – 100 / 2026
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego /lekkiego/ dla statku rybackiego, przystosowanego do badań BALTICA / GDY – 100 / 2026. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 760922-2025
Interne Kennung: PN/47/FZP/DE/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0001