2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa środków czystości i artykułów higieniczno-sanitarnych dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Sukcesywna dostawa środków czystości i artykułów higieniczno-sanitarnych dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku". Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 625855-2025
Interne Kennung: BZP.261.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 33763000 Papierhandtücher