See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi serwisowe sprzętu medycznego w USK NR 1
Beschreibung: Usługi serwisowe sprzętu medycznego w USK NR 1
Vorherige Bekanntmachung: 633766-2025
Interne Kennung: ZP-261-64/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 – URZĄDZENIA MEDYCZNE DO PROCEDUR ENDOSKOPOWYCH STAŁA OBŁUGA, KONSERWACJA I NAPRAWY BIEŻĄCE
Beschreibung: PAKIET 1 – URZĄDZENIA MEDYCZNE DO PROCEDUR ENDOSKOPOWYCH STAŁA OBŁUGA, KONSERWACJA I NAPRAWY BIEŻĄCE
Interne Kennung: PAKIET NR 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 – URZĄDZENIA ENDOSKOPOWE KONSERWACJA, W TYM PRZEGLĄDY TECHNICZNE
Beschreibung: PAKIET 2 – URZĄDZENIA ENDOSKOPOWE KONSERWACJA, W TYM PRZEGLĄDY TECHNICZNE
Interne Kennung: PAKIET NR 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 –URZĄDZENIA DO INFUZJI PRODUKCJI MEDIMA STAŁA OBSŁUGA SERWISOWA I BIEŻĄCE NAPRAWY.
Beschreibung: PAKIET 3 –URZĄDZENIA DO INFUZJI PRODUKCJI MEDIMA STAŁA OBSŁUGA SERWISOWA I BIEŻĄCE NAPRAWY.
Interne Kennung: PAKIET NR 3