See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwera obliczeniowego dla Centrum Informatycznego Uniwersytetu Gdańskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa serwera obliczeniowego, zwanego dalej „sprzętem”, dla Centrum Informatycznego Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 48822000-6 (serwery komputerowe). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia - załączniku nr 6 do SWZ. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Centrum Informatyczne, ul. Jana Bażyńskiego 8, 80-309 Gdańsk. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 36 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ. 6. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty równoważnej. Pod pojęciem równoważności rozumieć należy, że Wykonawca zapewni, iż oferowany sprzęt (dostawa) spełnia normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych nie gorsze od opisanych przez Zamawiającego w załączniku nr 6 do SWZ. Zamawiający nie odrzuci oferty Wykonawcy, pod warunkiem że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia (art. 101 ust. 5 Pzp). 7. Zamawiający po podpisaniu umowy, przewiduje ubieganie się o 0% stawkę podatku VAT na podstawie art. 83 ust. 14 pkt. 1 ustawy z 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 775 z późn. zm.)
Vorherige Bekanntmachung: 582653-2025
Interne Kennung: 5B10.291.1.138.2025.RS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001