2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitrukvoertuigen voor de Defensie Duikgroep (DDG)
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van de levering van en onderhoud aan vier (4) uitrukvoertuigen voor de Defensie Duikgroep (DDG) van de Commando ZeeStrijdKrachten (CZSK), met de mogelijkheid tot afname van maximaal twee (2) uitvoertuigen uitsluitend ter vervanging van een geleverd voertuig dat buiten gebruik is geraakt. Daarnaast dienen de voertuigen gedurende tien (jaar) onderhouden te worden, met de mogelijkheid tot verlenging van maximaal vijf (5) keer één (1) jaar. De hierbij gebruikte procedure is de Europese openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012 (AW). De procedure verloopt volledig elektronisch via het online aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract (Mercell). Nadere informatie over het gebruik van Mercell leest u hier.
Interne Kennung: T140063
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen, 50114200 Wartung von Lastwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel kunnen gedurende de eerste vijf (5) jaar van deze Overeenkomst nog maximaal twee (2) additionele uitrukvoertuigen worden afgenomen ter vervanging van een oorspronkelijk geleverd voertuig dat buiten gebruik is geraakt. Het onderhoud is voor de duur van tien (10) jaar met optioneel een verlenging van maximaal vijf (5) keer één (1) jaar.