793370-2025 - Auftragsänderung
Polen – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Przygotowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych dla inwestycji na terenie Zarządu Zlewni w Gorzowie Wielkopolskim
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzygotowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych dla inwestycji na terenie Zarządu Zlewni w Gorzowie Wielkopolskim
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych na terenie Zarządu Zlewni w Gorzowie Wlkp. Zamówienie zostało podzielone na 8 części, gdzie każda część stanowi oddzielny przedmiot zamówienia: Część 1: Odbudowa jazu piętrzącego na Kanale Kamienieckim w km 3+070, Część 2: Budowa jazu na kanale Racza Struga, Część 3: Budowa zastawki na Strumieniu Kościółek w km 5+060, Część 4: Zwiększenie zdolności retencyjnej rzeki Szarki poprzez rozbiórkę i budowę nowych jazów, Część 5: Poprawa zdolności retencyjnej rzeki Czarna Woda poprzez odbudowę urządzeń wodnych korekcji progowej Część 6: Zwiększenie zdolności retencyjnej zlewni Kanału Krępińskiego poprzez odbudowę budowli piętrzących , Część 7: Rozbiórka istniejącego oraz budowa nowego jazu na rzece Męcinka (Struga Lubikowska) w km 12+525, Część 8: Odbudowa jazu piętrzącego na rzece Osiecznica (Oszczynica) w km 18+740. Szczegóły w treści SWZ.
Interne KennungPO.ROZ.2810.59.2022
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0008
TitelCzęść 8: Odbudowa jazu piętrzącego na rzece Osiecznica (Oszczynica) w km 18+740
BeschreibungCzęść 8: Odbudowa jazu piętrzącego na rzece Osiecznica (Oszczynica) w km 18+740 1.Cel wykonania zamówienia Celem opracowania dokumentacji jest przedstawienie szczegółowych rozwiązań technicznych oraz sposób wykonania robót budowlanych dla zadania pn. „ Odbudowa jazu piętrzącego na rzece Osiecznica (Oszczynica) w km 18+740”. 2.Informacje o obiekcie Jaz „Chrzypsko Wielkie” usytuowany jest w korycie rzeki Osiecznicy (Oszczynicy), na terenie działania Nadzoru Wodnego w Międzychodzie (Zarządu Zlewni w Gorzowie Wielkopolskim). Przedmiotowy obiekt został wykonany w latach 1967-1969 w celu ustabilizowania lustra wody w j. Chrzypskim. W km 18+625 rzeki Oszczynicy (Osiecznicy) na działce 276/5, obręb Chrzypsko Wielkie, gm. Chrzypsko Wielkie., zlokalizowany jest jaz żelbetowy z węgornią. Urządzenie nie posiada zamknięcia. Płyta żelbetowa ponuru jak i poszuru zniszczona; brak umocnienia skarp w obrębie budowli ; liczne ślady erozji brzegów i dna cieku. Ubytki w betonowych przyczółkach. Stalowa barierka jest skorodowana. Dane techniczne jazu: - lokalizacja: km 18+625 rzeki Oszczynicy (Osiecznicy) - światło budowli: 3 x 1,5 m - rzędna maksymalnego piętrzenia (MPP): 44,70 m n.p.m. Na chwilę obecną nie jest prowadzone piętrzenie. Brak pozwolenia wodnoprawnego. 3.Przedmiot zamówienia. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie dokumentacji wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych. Przewiduje się, że przedmiotowa dokumentacja projektowa powinna obejmować / zawierać: a)Mapę sytuacyjno-wysokościową do celów projektowych b)Inwentaryzację obiektów wraz z dokumentacją fotograficzną c)Projekt prac budowlanych d)Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. e)Informacje dotyczącą bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ) f)Przedmiar robót g)Kosztorys inwestorski h) Dokumentacja w wersji elektronicznej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau