See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Enterprise Performance Management
Beschreibung: Het doel van onderhavige aanbestedingsprocedure is het op een rechtmatige wijze contracteren van één (1) leverancier voor het leveren van het implementeren voor de roadmap ‘EPM Visie’ tegen marktconforme tarieven conform de eisen van Stedin Groep, alsmede alle daartoe behorende diensten ter ondersteuning van Stedin. Stedin wil op rechtmatige wijze een leverancier contracteren voor bovengenoemde dienstverlening.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66170000 Finanzberatung, Bearbeitung und Clearing von Finanzgeschäften
5. Los
Los: LOT-0000