2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZZS ÚK – Realizace náhradních zdrojů el. energie
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání, instalace a zprovoznění náhradních zdrojů elektrické energie (motorgenerátor) pro výjezdové základny Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje v České Kamenici, v Ústí nad Labem, v Teplicích, v Chomutově a v Podbořanech. Součástí předmětu plnění je nutná stavební připravenost pro instalaci motorgenerátoru, získání souhlasného vyjádření dotčených orgánů (životní prostředí, popř. zajištění potřebného povolení nebo ohlášení), zprovoznění, funkční zkoušky, školení obsluhy, dokumentace skutečného provedení v elektronické podobě a 1 pare v listinné podobě.
Interne Kennung: KUUK/131160/2025/INV/VZ-INV/0154
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31100000 Elektrische Motoren, Generatoren und Transformatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65400000 Andere Energieversorgungsquellen, 31120000 Generatoren, 31682530 Notstromversorgungsaggregate
5. Los
Los: LOT-0001