2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedłużenie licencji vSphere do serwerów dla SP ZOZ Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Beschreibung: Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia: Odnowienie subskrypcji vSphere 8 Standard (Subscription) 128 Cores (minimum 16/CPU) na 1 rok (od 13/01/2026 r. do 12/01/2027 r.). Zamówienie składa się z jednego pakietu / zadania. W ramach zadania Zamawiający wymaga złożenia oferty pełnej.
Interne Kennung: ZP /149/ 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert ze względu na to, iż zamówienie dotyczy produktu, który jest już zainstalowany na serwerach szpitala (licencja do serwera) i wymaga jedynie przedłużenia terminu jej funkcjonowania (odnowienie subskrypcji vSphere 8 Standard). Produkt jest niepodzielny, gotowy do użycia, nie wymaga żadnych nakładów pracy celem instalacji dla Zamawiającego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Odnowienie subskrypcji vSphere 8 Standard (Subscription) 128 Cores (minimum 16/CPU) na 1 rok (od 13/01/2026 do 12/01/2027)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie korzysta z prawa opcji