2. Verfahren
Verfahren
Titel: A06.65.2025 Aanschaf drie bedrijfsvoertuigen
Beschreibung: De huidige vloot van drie bedrijfsvoertuigen, bestaande uit twee bedrijfsbussen en één pick-up, is aan vervanging toe. In het kader van vernieuwing en verduurzaming van het wagenpark is besloten om twee elektrische bedrijfsbussen en één nieuwe pick-up aan te schaffen die zal rijden op HVO100. Met deze aanbestedingsprocedure beoogt de gemeente Oegstgeest een passende leverancier te selecteren voor de levering van de nieuwe bedrijfsvoertuigen die aansluiten bij de gemeentelijke ambities op het gebied van duurzaamheid, betrouwbaarheid en kosteneffectiviteit. Twee bedrijfsbussen en één pick-up. Voor meer informatie zie de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: A06.65.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: boven de aanbestedingsdrempel
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren van de twee elektrische bedrijfsbussen
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad Twee elektrische bedrijfsbussen
Interne Kennung: 1