793482-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z zamieszkałych nieruchomości z terenu miasta i gminy Radzyń Chełmiński
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z zamieszkałych nieruchomości z terenu miasta i gminy Radzyń Chełmiński
Beschreibung1) Odbieranie, transport i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu miasta i gminy Radzyń Chełmiński. 2) Przeprowadzenie co najmniej 2 dwóch zbiórek (jedna zbiórka na pół roku) odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektronicznego i elektronicznego od właścicieli nieruchomości na terenie miasta i gminy Radzyń Chełmiński. 3) Urządzenie oraz wyposażenie Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych we wskazanym przez zamawiającego miejscu. 4) Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. 5) Wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki służące do zbierania odpadów komunalnych. 6) Sporządzanie i przekazywanie sprawozdań, o których mowa w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz raportów w wykonywanej usługi. 7) Opracowanie i poinformowanie właścicieli nieruchomości o harmonogramie odbierania odpadów.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001