7935-2024 - Ergebnis
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Przyjmowanie, składowanie i unieszkodliwianie odpadów komunalnych z terenu gminy Piwniczna-Zdrój dostarczanych własnym transportem Zamawiającego w 2024 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyjmowanie, składowanie i unieszkodliwianie odpadów komunalnych z terenu gminy Piwniczna-Zdrój dostarczanych własnym transportem Zamawiającego w 2024 roku
Beschreibung: Przyjmowanie, składowanie i unieszkodliwianie odpadów komunalnych z terenu gminy Piwniczna-Zdrój dostarczanych własnym transportem Zamawiającego w 2024 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty w SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 z terenu gminy Piwniczna-Zdrój
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 z terenu gminy Piwniczna-Zdrój dostarczanych własnym transportem Zamawiającego w ilości szacunkowej 1 100 ton rocznie.
Interne Kennung: MZGK.ZP.260.3.3.2023 cz. I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji do 30% wartości zamówienia. W przypadku skorzystania z prawa opcji wynagrodzenie płatne będzie w wysokości wynikającej z wartości dokonanej opcji. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić raz lub więcej razy (łącznie do wartości 30 % umowy) i uzależnione będzie wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Wykonawca nie ma roszczenia o wykonanie prawa opcji. Skorzystanie z prawa opcji następuje w terminie obowiązywania umowy i następuje poprzez złożenie oświadczenia Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. Wykonawca jest zobowiązany do realizacji usług w ramach prawa opcji w przypadku i w zakresie, w jakim korzysta z niego Zamawiający, zgodnie z treścią oświadczenia Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny) podanych poniżej rodzajów odpadów: Metale i tworzywa sztuczne
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny) podanych poniżej rodzajów odpadów: Metale i tworzywa sztuczne (20 01 39, 15 01 02, 15 01 05, 15 01 04, 20 01 40). Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 300 ton rocznie.
Interne Kennung: MZGK.ZP.260.3.3.2023 cz. II
Los: LOT-0003
Titel: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny) podanych poniżej rodzajów odpadów: Opakowania ze szkła
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny) podanych poniżej rodzajów odpadów: Opakowania ze szkła (20 01 02, 15 01 07). Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 200 ton rocznie.
Interne Kennung: MZGK.ZP.260.3.3.2023 cz. III
Los: LOT-0004
Titel: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny) podanych poniżej rodzajów odpadów: Opakowania z papieru i tektury
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny) podanych poniżej rodzajów odpadów: Opakowania z papieru i tektury (20 01 01, 15 01 01). Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 2 tony rocznie.
Interne Kennung: MZGK.ZP.260.3.3.2023 cz. IV
Los: LOT-0005
Titel: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Odpady zielone
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Odpady zielone o kodzie 20 02 01, 20 01 08 pozostałych odpadów biodegradowalnych. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 50 ton rocznie.
Interne Kennung: MZGK.ZP.260.3.3.2023 cz. V
Los: LOT-0006
Titel: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Odpady remontowo-budowlane
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Odpady remontowo-budowlane (17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 01 80). Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 40 ton rocznie.
Interne Kennung: MZGK.ZP.260.3.3.2023 cz. VI
Los: LOT-0007
Titel: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Odpady wielkogabarytowe i meble
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Odpady wielkogabarytowe i meble o kodzie 20 03 07. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 180 ton rocznie.
Interne Kennung: MZGK.ZP.260.3.3.2023 cz. VII
Los: LOT-0008
Titel: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Zużyte opony
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Zużyte opony o kodzie 16 01 03. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 25 ton rocznie
Interne Kennung: MZGK.ZP.260.3.3.2023 cz. VIII
Los: LOT-0009
Titel: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Pozostałe odpady z GPZOK–chemikalia, leki
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Pozostałe odpady z GPZOK–chemikalia, leki baterie i akumulatory. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 0,5 tony rocznie.
Interne Kennung: MZGK.ZP.260.3.3.2023 cz. IX
Los: LOT-0010
Titel: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Materiały izolacyjne
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Materiały izolacyjne o kodzie 17 06 04. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 1 tony rocznie.
Interne Kennung: MZGK.ZP.260.3.3.2023 cz. X
Los: LOT-0011
Titel: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Farby, tusze drukarskie
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Farby, tusze drukarskie o kodzie, 20 01 28. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 3 ton rocznie.
Interne Kennung: MZGK.ZP.260.3.3.2023 cz. XI