See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese niet-openbare aanbesteding Ingenieursdiensten verbetering boezemkades
Beschreibung: De aanbestedingsprocedure heeft tot doel om te komen tot een raamovereenkomst met ingenieursdiensten voor de verbetering van de boezemkades. De raamovereenkomst bestaat uit drie percelen waarbij aanbesteder meerdere raamcontractanten wenst te contracteren. 13 miljoen
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: selectieprocedure om gegadigden te selecteren voor de inschrijvingsfase
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322400 Planungsleistungen für Dämme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: perceel 1 niet complexe opgave
Beschreibung: zie selectieleidraad 1,6 miljoen
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 niet complexe opgave
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: perceel 3 gemiddeld grote complexe opgave
Beschreibung: zie selectieleidraad 9,5 miljoen
Interne Kennung: 3