2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Rogów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wyposażeniu nieruchomości zamieszkałych w pojemniki do gromadzenia odpadów komunalnych, odbieraniu i zagospodarowaniu całej masy wytworzonych odpadów komunalnych zarówno zmieszanych, jak i gromadzonych w sposób selektywny, powstałych i zebranych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Rogów. Usługa będzie świadczona w sposób zapewniający osiągnięcie wymaganych poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001