2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie zdrowotne w zakresie: wykonywania diagnostycznych badań laboratoryjnych
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest udzielenie zamówienia na wykonywanie przez Przyjmującego zamówienie (zwanego dalej również Oferentem), świadczeń zdrowotnych, w zakresie diagnostyki obrazowej za pomocą rezonansu magnetycznego. Udzielający zamówienia zastrzega, że określona w Załączniku nr 1 do wzoru umowy ilość badań, może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego o nie więcej niż 30% i Oferent nie ma prawa do roszczeń odszkodowawczych z tytułu nie wykonania kontraktu w określonym umową zakresie. Szczegółowy opis przedmiotu konkursu zamieszczono w załączniku nr 2 do niniejszych Szczegółowych Warunków Konkursu Ofert (dalej SKWO).
Interne Kennung: DZ.0610.11.2025.SZ.UCMMiT
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi w zakresie diagnostyki obrazowej za pomocą rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZ.0610.09.2025.SZ.UCMMiT
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Udzielający zamówienia zastrzega, że określona w Załączniku nr 1 do wzoru umowy ilość badań, może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego o nie więcej niż 30% i Oferent nie ma prawa do roszczeń odszkodowawczych z tytułu nie wykonania kontraktu w określonym umową zakresie.