See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbaar Groenonderhoud grondgebied Stad Halle 2025-2026 (3x verlengbaar)
Beschreibung: Openbaar Groenonderhoud grondgebied Stad Halle 2025-2026 (3x verlengbaar)
Interne Kennung: PPP01Y-1927/5419/2025-FAC-051
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1 - MAAIWERKZAAMHEDEN
Beschreibung: PERCEEL 1 - MAAIWERKZAAMHEDEN
Interne Kennung: 2025-FAC-051_1
Los: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2 - ONDERHOUD BEPLANTING
Beschreibung: PERCEEL 2 - ONDERHOUD BEPLANTING
Interne Kennung: 2025-FAC-051_2
Los: LOT-0003
Titel: PERCEEL 3 - MACHINAAL SCHEREN VAN HOUTIGE VEGETATIES
Beschreibung: PERCEEL 3 - MACHINAAL SCHEREN VAN HOUTIGE VEGETATIES
Interne Kennung: 2025-FAC-051_3
Los: LOT-0004
Titel: PERCEEL 4 - RUIMEN VAN BLADAFVAL
Beschreibung: PERCEEL 4 - RUIMEN VAN BLADAFVAL
Interne Kennung: 2025-FAC-051_4
793523-2025 - Mededinging
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Openbaar Groenonderhoud grondgebied Stad Halle 2025-2026 (3x verlengbaar)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP01Y-1927/5419/2025-FAC-051
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1 - MAAIWERKZAAMHEDEN
Interne identificatiecode: 2025-FAC-051_1
Perceel: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2 - ONDERHOUD BEPLANTING
Interne identificatiecode: 2025-FAC-051_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2025-FAC-051_3
Perceel: LOT-0004
Titel: PERCEEL 4 - RUIMEN VAN BLADAFVAL
Interne identificatiecode: 2025-FAC-051_4