2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wynajmu oraz opieki serwisowej urządzeń drukujących świadczona na rzecz Sądu Okręgowego we Wrocławiu, Sądu Rejonowego w Miliczu, Sądu Rejonowego w Strzelinie oraz Sądu Rejonowego w Wołowie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pogwarancyjnym serwisie technicznym kserokopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych własnych, wynajmie urządzeń drukujących oraz dostawie materiałów eksploatacyjnych (w tym kaset z tonerem, tuszy, taśm i części eksploatacyjnych) do tych urządzeń. Usługa będzie świadczona w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu (część I zamówienia) oraz w sądach rejonowych w Miliczu, Strzelinie i Wołowie (część II zamówienia). Serwis techniczny oraz dostawa materiałów eksploatacyjnych dotyczy zarówno sprzętu wynajmowanego, jak i będącego własnością wymienionych sądów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w załączniku nr 1a oraz 1b do SWZ. 2. Zamówienie jest udzielane w dwóch częściach: a) I część zamówienia – wynajem i opieka serwisowa urządzeń drukujących w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. b) II część zamówienia – wynajem i opieka serwisowa urządzeń drukujących w Sądzie Rejonowym w Miliczu, w Sądzie Rejonowym w Strzelinie oraz w Sądzie Rejonowym w Wołowie. 3. Wykonawcy składają oferty odrębnie dla każdej części zamówienia. Można złożyć ofertę na wykonanie tylko jednej części zamówienia albo oferty na wykonanie dwóch części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 600980-2024
Interne Kennung: DG.261.15.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50323000 Wartung und Reparatur von Computerperipheriegeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30192320 Druckerbänder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wynajem i opieka serwisowa urządzeń drukujących w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pogwarancyjnym serwisie technicznym kserokopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych własnych, wynajmie urządzeń drukujących oraz dostawie materiałów eksploatacyjnych (w tym kaset z tonerem, tuszy, taśm i części eksploatacyjnych) do tych urządzeń. Usługa będzie świadczona w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Serwis techniczny oraz dostawa materiałów eksploatacyjnych dotyczy zarówno sprzętu wynajmowanego, jak i będącego własnością sądu. 2. Zakres zamówienia obejmuje: - wynajem fabrycznie nowych lub nie starszych niż 48 miesięcy (licząc od daty produkcji) urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek, dla których ilość wydrukowanych stron nie może przekroczyć 200 000 szt. oraz będących w bardzo dobrym stanie technicznym – wizualnym i mechanicznym. - instalację wynajmowanych urządzeń i przeszkolenie pracowników sądów w zakresie obsługi tych urządzeń, - dostawę i wymianę zużytych części i materiałów eksploatacyjnych na nowe. Materiały będą wymieniane zarówno w sprzęcie wynajmowanym, jak i w sprzęcie, który jest własnością Zamawiającego, - serwis techniczny sprzętu wynajmowanego oraz sprzętu, który jest własnością Zamawiającego, - sporządzanie opinii o stanie technicznym sprzętu w przypadku jego całkowitego zużycia; - odbiór i utylizację zużytych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych przynajmniej dwa razy w miesiącu we wskazanym przez Zamawiającego terminie oraz dostarczenie opakowań zbiorczych na zużyte części zamienne oraz materiały eksploatacyjne; - inne czynności konieczne dla zapewnienia prawidłowej i nieprzerwanej pracy urządzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: część I - Sąd Okręgowy we Wrocławiu
Los: LOT-0002
Titel: Wynajem i opieka serwisowa urządzeń drukujących w Sądzie Rejonowym w Miliczu, w Sądzie Rejonowym w Strzelinie oraz w Sądzie Rejonowym w Wołowie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pogwarancyjnym serwisie technicznym kserokopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych własnych, wynajmie urządzeń drukujących oraz dostawie materiałów eksploatacyjnych (w tym kaset z tonerem, tuszy, taśm i części eksploatacyjnych) do tych urządzeń. Usługa będzie świadczona w sądach rejonowych w Miliczu, Strzelinie i Wołowie. Serwis techniczny oraz dostawa materiałów eksploatacyjnych dotyczy zarówno sprzętu wynajmowanego, jak i będącego własnością sądów. 2. Zakres zamówienia obejmuje: - wynajem fabrycznie nowych lub nie starszych niż 48 miesięcy (licząc od daty produkcji) urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek, dla których ilość wydrukowanych stron nie może przekroczyć 200 000 szt. oraz będących w bardzo dobrym stanie technicznym – wizualnym i mechanicznym. - instalację wynajmowanych urządzeń i przeszkolenie pracowników sądów w zakresie obsługi tych urządzeń, - dostawę i wymianę zużytych części i materiałów eksploatacyjnych na nowe. Materiały będą wymieniane zarówno w sprzęcie wynajmowanym, jak i w sprzęcie, który jest własnością Zamawiającego, - serwis techniczny sprzętu wynajmowanego oraz sprzętu, który jest własnością Zamawiającego, - sporządzanie opinii o stanie technicznym sprzętu w przypadku jego całkowitego zużycia; - odbiór i utylizację zużytych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych przynajmniej dwa razy w miesiącu we wskazanym przez Zamawiającego terminie oraz dostarczenie opakowań zbiorczych na zużyte części zamienne oraz materiały eksploatacyjne; - inne czynności konieczne dla zapewnienia prawidłowej i nieprzerwanej pracy urządzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: część II - Sąd Rejonowy w Miliczu, Strzelinie oraz w Wołowie