2. Verfahren
Verfahren
Titel: EuroFlash Cluster Astron
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt Gegadigden uit om een Inschrijving te doen op basis van de informatie in de Aanbestedingsdocumenten voor levering van een Compute, Storage en GPU system. De opdracht bestaat uit drie onderdelen, maar wordt in haar geheel aan één inschrijver gegund. Het beschikbare maximale budget bedraagt € 650.000 exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: EFC EuroFlash Cluster
Beschreibung: Cluster voor Astronomisch wetenschappelijk onderzoek. Cluster zoals omschreven in het Plan van Eisen.
Interne Kennung: 1