See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NIS2 Transitiemanager - cluster BCO
Beschreibung: Jij bent van het bijdragen aan een adequate integrale informatiebeveiliging binnen de clusters. Samen met je collega’s draag je bij aan het maken en implementeren van beleid, maatregelen en de werking hiervan.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000