See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego do pojazdów trakcyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego do pojazdów trakcyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest we wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 558907-2025
Interne Kennung: Gd.240.1883.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0005