79401-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinsoftwarepaket – Dostawa wraz z wdrożeniem systemu back up CGM na bibliotekę taśmową
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wraz z wdrożeniem systemu back up CGM na bibliotekę taśmową
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi dostawa wraz z wdrożeniem systemu back up CGM na bibliotekę taśmową wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem urządzeń w pomieszczeniach Zamawiającego oraz przeprowadzeniem szkolenia z jego obsługi na rzecz Zamawiającego zgodnie z załącznikami do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung207/P/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212180 Entwicklung von Medizinsoftware
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa wraz z wdrożeniem systemu back up CGM na bibliotekę taśmową.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi dostawa wraz z wdrożeniem systemu back up CGM na bibliotekę taśmową wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem urządzeń w pomieszczeniach Zamawiającego oraz przeprowadzenia szkolenia z jego obsługi na rzecz Zamawiającego zgodnie z załącznikami do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungGrupa 1