See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych dla klientów Centrum Usług Społecznych w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest powtórzenie podobnych usług ujętych w zamówieniu podstawowym nr 341-20.2024 pn. Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych dla klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie - do umowy podstawowej nr 91/2024 z dnia 31 grudnia 2024 r.
Interne Kennung: 341-33.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312100 Betreuung in Tagesstätten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych dla klientów Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Zachód
Beschreibung: dla części III zamówienia podstawowego, około 200 osób, maksymalna liczba przyznanych godzin usług w całym okresie realizacji umowy nie może przekroczyć: 21 375 godzin usług opiekuńczych i 3 210 godzin specjalistycznych usług opiekuńczych.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych dla klientów Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Prawobrzeże
Beschreibung: dla części IV zamówienia podstawowego około 180 osób, maksymalna liczba przyznanych godzin usług w całym okresie realizacji umowy nie może przekroczyć: 17 590 godzin usług opiekuńczych i 2 740 godzin specjalistycznych usług opiekuńczych
Interne Kennung: część 2