2. Verfahren
Verfahren
Titel: Robotizovaný systém pro nácvik chůze včetně pozáručních činností
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka Robotizovaného systému pro nácvik chůze (dále také jen „přístroj“, „zboží“, „zdravotnický prostředek“ nebo jen „ZP“), zajištění jejich záručních a pozáručních činností. Plnění bude probíhat na základě kupní a servisní smlouvy a za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci. Musí být dodáno nové, nepoužité a nerepasované zboží, se zárukou 24 měsíců. V předložené nabídce (a tedy i nabídkové ceně) musí být zahrnuto uvedení dodaného zboží do provozu, jeho instalace a instruktáž/zaškolení personálu dle zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro – dále také jen „zákon o zdravotnických prostředcích“. Pokud výrobce z jakýchkoliv důvodů a jakýmkoliv způsobem omezil životnost nabízeného ZP, nesmí být toto omezení na dobu kratší než 10 let od uvedení do provozu a předání zadavateli. Součástí předmětu plnění musí být zajištění pozáručních činností dodaného zboží na dobu neurčitou. Dodané zboží musí být bez vad faktických i právních. Předmět veřejné zakázky musí splňovat veškeré požadavky na něj kladené zákonnými předpisy České republiky a dále požadavky uvedené v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 7949
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001