794104-2025 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Gemeente Rijswijk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Gemeente Rijswijk
BeschreibungDe uitgebreide brandverzekering van de Gemeente Rijswijk vervalt op 1 januari 2026. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare procedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts doorlopend, conform bestek. Willis B.V. gevestigd te Amsterdam begeleidt de gemeente Rijswijk bij dit traject. Totaal verzekerde som EUR 417.147.974
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelBrandverzekering
BeschreibungGebouwen, inventarissen en extra kosten van de gemeente Rijswijk
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenConform bestek