See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 1: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie hospicjum domowego. Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie hospicjum domowego oraz nadzorowanie realizacji świadczeń przez lekarzy i pielęgniarki w zakresie hospicjum domowego.
Beschreibung: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 1: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie hospicjum domowego. Średniomiesięczna ilość osobodni objęta przedmiotem zamówienia wynosi 249. Średniomiesięczna ilość pierwszorazowych porad kwalifikacyjnych do objęcia pacjenta opieką hospicjum domowego wynosi 4. Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie hospicjum domowego oraz nadzorowanie realizacji świadczeń przez lekarzy i pielęgniarki w zakresie hospicjum domowego. Średniomiesięczna ilość osobodni objęta przedmiotem zamówienia wynosi 300. Średniomiesięczna ilość pierwszorazowych porad kwalifikacyjnych do objęcia pacjenta opieką hospicjum domowego wynosi 4
Interne Kennung: DSO.113.55.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141210 Medizinische Hausbehandlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 1: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie hospicjum domowego.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 1: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie hospicjum domowego. Średniomiesięczna ilość osobodni objęta przedmiotem zamówienia wynosi 249. Średniomiesięczna ilość pierwszorazowych porad kwalifikacyjnych do objęcia pacjenta opieką hospicjum domowego wynosi 4.
Los: LOT-0002
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie hospicjum domowego oraz nadzorowanie realizacji świadczeń przez lekarzy i pielęgniarki w zakresie hospicjum domowego.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie hospicjum domowego oraz nadzorowanie realizacji świadczeń przez lekarzy i pielęgniarki w zakresie hospicjum domowego. Średniomiesięczna ilość osobodni objęta przedmiotem zamówienia wynosi 300. Średniomiesięczna ilość pierwszorazowych porad kwalifikacyjnych do objęcia pacjenta opieką hospicjum domowego wynosi 4