2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż urządzeń wraz z zagospodarowaniem terenu dla zadania: „Budowa placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu” przy Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Janusza Korczaka 34 w Elblągu, w ramach Budżetu Obywatelskiego 2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń oraz prace w zakresie zagospodarowania terenu na placu zabaw zlokalizowanym na terenie Szkoły Podstawowej Nr 11 przy ulicy Janusza Korczaka 34 w Elblągu, na działce nr 66/2, obręb 4. 2. Zamówienie realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego 2025.
Vorherige Bekanntmachung: 527734-2025
Interne Kennung: DZP.271.109.2025.JG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45236210 Oberbauarbeiten für Kinderspielplätze
5. Los
Los: LOT-0001