2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud sportparken
Beschreibung: Het onderwerp van de aanbesteding bestaat in hoofdzaak uit: a. het onderhouden van natuurgrasvelden; b. het onderhouden van kunstgrasvelden; c. het onderhouden van overige sportvelden; d. het onderhouden van overige ruimte op de sportparken. Het één en ander conform het Programma van Eisen opgenomen in Bijlage 4 van het Beschrijvend document en het bestek '"Onderhoud sportparken 2026 - 2029" (Bestek nr. 2025-020667). Natuurgrasvelden 11 Grassmasterveld 0 Kunstgrasvelden 16 Honkbalveld 1 Softbalveld 2 Korfbalvelden 6 Hockeyvelden 5 Atletiekbaan 1 Tennisbaan 1 Rolschaatsbaan 1
Interne Kennung: 2025-020667
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De te sluiten Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van 4 jaar met de optie tot verlenging van 2 maal 2 jaar.