See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 3 pojazdów ciężarowych do odbioru odpadów z zabudową bezpylną śmieciarki o DMC 26 MG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 pojazdów ciężarowych do odbioru odpadów z zabudową bezpylną śmieciarki o DMC 26 MG
Vorherige Bekanntmachung: 685998-2025
Interne Kennung: DP1/ZP-22/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa 3 pojazdów ciężarowych do odbioru odpadów z zabudową bezpylną śmieciarki o DMC 26 MG