794303-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Möbel – Dodávka a montáž vybavení interiéru (mobilní nábytek) Domova pro seniory Dobřichovice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka a montáž vybavení interiéru (mobilní nábytek) Domova pro seniory Dobřichovice
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky bude dodávka a montáž nového mobilního nábytku a dalšího souvisejícího interiérového a exteriérového vybavení (dále také jen „Nábytek“) v souladu s požadavky Zadavatele a projektem podrobněji specifikovanými v zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Požadované plnění (Nábytek) sestávající z řady dílčích položek specifikovaných v technické specifikaci a položkovém rozpočtu, je určeno k vybavení jednotlivých místností Domova pro seniory Dobřichovice (dále také jen "Domov"), a to jak pokojů klientů, tak místností personálu Domova, včetně kanceláří vedení a správy Domova, společných prostor (společenské místnosti, jídelny, místnosti pro fyzioterapii, chodby apod.), sesterny, místnosti pro pečovatelky, šaten pro obslužný personál atd., včetně exteriéru v areálu Domova. Typově se bude jednat o: - židle (kancelářské, konferenční, venkovní apod.), - stoly (jídelní, kancelářské, venkovní, pracovní, dílenské apod.), - křesla (jídelní, odpočinková, venkovní, kancelářská apod.), - konferenční stolky, - kancelářské kontejnery, - skříně (velké a nižší kancelářské, kovové šatní), - regály (skladové, do dílny), - komody, - policové vozíky, - vyšetřovací lehátka, - lavičky (šatní, venkovní k odpočinku), - přenosné kovové ohniště atd. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky, kromě obstarání a/nebo výroby a dodání jednotlivých položek Nábytku dle technické specifikace a položkového rozpočtu, bude dále poskytnutí s dodáním Nábytku souvisejících služeb, zejména přesné zaměření místa plnění před obstaráním a/nebo výrobou jednotlivých položek Nábytku z důvodu ověření souladu nabídnutých položek Nábytku s reálnými prostorovými podmínkami na místě plnění v době při dokončení stavební činnosti (zejména v případě využití rozměrové tolerance – viz čl. 2.1.3. zadávací dokumentace), a to v případě potřeby i opakovaně, vzorkování veškerých povrchových úprav, materiálů atd. (jde zejména o potahy a/nebo barvy sedacího nábytku, barvy dřevěných/lamino apod. povrchů, barevnost nátěrů atd.) před pořízením a/nebo započetím výroby Nábytku, uskladnění Nábytku „u vybraného dodavatele“ či na jiném bezpečném místě na potřebnou dobu do okamžiku dopravy a instalace Nábytku na místo plnění, dále balení a doprava jednotlivých položek Nábytku na místo plnění, nastěhování, montáž (instalace) Nábytku, včetně veškerých instalačních a dalších souvisejících prací a včetně veškerého montážního a spojovacího materiálu (je-li relevantní), likvidace odpadů, zaškolení pracovníků Zadavatele s obsluhou Nábytku (je-li relevantní), dodání návodů k obsluze v českém jazyce (v tištěné podobě i v digitální podobě, je-li relevantní) apod.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39112000 Stühle, 39113100 Sessel, 39121000 Schreibtische und Tische, 39122100 Vorratsschränke, 39113600 Bänke, 39151100 Regalanlagen, 33192160 Tragbahren
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39113100 Sessel, 39121000 Schreibtische und Tische, 39122100 Vorratsschränke, 39113600 Bänke, 39151100 Regalanlagen, 33192160 Tragbahren