See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzekeringsbroker
Beschreibung: Het doel van de aanbestedingsprocedure is het op een rechtmatige wijze contracteren van een één (1) leverancier voor het leveren van verzekeringsbrokersdiensten tegen marktconforme tarieven conform de eisen van Stedin Groep, alsmede alle daartoe behorende diensten ter ondersteuning van Stedin. Stedin wil op rechtmatige wijze een leverancier contracteren voor bovengenoemde dienstverlening.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66518000 Versicherungsmakler- und -agenturdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66518100 Dienste von Versicherungsmaklern
5. Los
Los: LOT-0000