2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nowodworska Komunikacja Autobusowa na terenie miasta Nowy Dwór Mazowiecki w latach 2025 – 2027
Beschreibung: 2. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług komunikacyjnych na 6 trasach podstawowych: a) linia nr 50 b) linia nr 51 c) linia nr 52 d) linia nr 53 e) linia nr 54 f) linia nr 54a 3. Maksymalny zakres opcji zamówienia obejmuje świadczenie usług komunikacyjnych: a) linia 50 (dogęszczenie kursów - OPCJA 1) zwiększenie maksymalnie o 10 kursów „A”, b) linia 50L (nowa linia opcjonalna - OPCJA 2) maksymalnie 10 kursów „A” c) linia 55 (nowa linia opcjonalna - OPCJA 3) maksymalnie 4 kursy „A” i 4 kursy „B” d) linia 51 i 54a (dogęszczenie kursów administracyjnych - OPCJA 4) zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „D” dla linii 51 i zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „D” dla linii 54a, e) linia 51, 52, 53, 54 (dogęszczenie kursów - OPCJA 5) zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „A” dla linii 51, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „A” dla linii 52, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „A” dla linii 53, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „A” dla linii 54, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „D” dla linii 52, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „D” dla linii 53, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „D” dla linii 54, zmiana maksymalnie 2 kursów „D” na „A” dla linii 51, zmiana maksymalnie 2 kursów „D” na „A” dla linii 53, zmiana maksymalnie 2 kursów „D” na „A” dla linii 54, zmiana maksymalnie 2 kursów „E” na „A” dla linii 52, 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: WPI.271.1.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 2. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług komunikacyjnych na 6 trasach podstawowych: a) linia nr 50 b) linia nr 51 c) linia nr 52 d) linia nr 53 e) linia nr 54 f) linia nr 54a 3. Maksymalny zakres opcji zamówienia obejmuje świadczenie usług komunikacyjnych: a) linia 50 (dogęszczenie kursów - OPCJA 1) zwiększenie maksymalnie o 10 kursów „A”, b) linia 50L (nowa linia opcjonalna - OPCJA 2) maksymalnie 10 kursów „A” c) linia 55 (nowa linia opcjonalna - OPCJA 3) maksymalnie 4 kursy „A” i 4 kursy „B” d) linia 51 i 54a (dogęszczenie kursów administracyjnych - OPCJA 4) zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „D” dla linii 51 i zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „D” dla linii 54a, e) linia 51, 52, 53, 54 (dogęszczenie kursów - OPCJA 5) zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „A” dla linii 51, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „A” dla linii 52, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „A” dla linii 53, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „A” dla linii 54, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „D” dla linii 52, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „D” dla linii 53, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „D” dla linii 54, zmiana maksymalnie 2 kursów „D” na „A” dla linii 51, zmiana maksymalnie 2 kursów „D” na „A” dla linii 53, zmiana maksymalnie 2 kursów „D” na „A” dla linii 54, zmiana maksymalnie 2 kursów „E” na „A” dla linii 52,
Menge: 1 Kilometer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maksymalny zakres opcji zamówienia obejmuje świadczenie usług komunikacyjnych: a) linia 50 (dogęszczenie kursów - OPCJA 1) zwiększenie maksymalnie o 10 kursów „A”, b) linia 50L (nowa linia opcjonalna - OPCJA 2) maksymalnie 10 kursów „A” c) linia 55 (nowa linia opcjonalna - OPCJA 3) maksymalnie 4 kursy „A” i 4 kursy „B” d) linia 51 i 54a (dogęszczenie kursów administracyjnych - OPCJA 4) zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „D” dla linii 51 i zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „D” dla linii 54a, e) linia 51, 52, 53, 54 (dogęszczenie kursów - OPCJA 5) zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „A” dla linii 51, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „A” dla linii 52, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „A” dla linii 53, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „A” dla linii 54, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „D” dla linii 52, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „D” dla linii 53, zwiększenie maksymalnie o 2 kursy „D” dla linii 54, zmiana maksymalnie 2 kursów „D” na „A” dla linii 51, zmiana maksymalnie 2 kursów „D” na „A” dla linii 53, zmiana maksymalnie 2 kursów „D” na „A” dla linii 54, zmiana maksymalnie 2 kursów „E” na „A” dla linii 52,