794352-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – USŁUGA UBEZPIECZENIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO SPECJALISTYCZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W LĘBORKU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA UBEZPIECZENIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO SPECJALISTYCZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W LĘBORKU
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: PAKIET I Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET III Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne KennungSWZ NR 19935/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET I
BeschreibungObowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne KennungSWZ NR 19935/2025_PAKIET I
LosLOT-0002
TitelPAKIET II
BeschreibungUbezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Interne KennungSWZ NR 19935/2025_PAKIET II
LosLOT-0003
TitelPAKIET III
BeschreibungUbezpieczenia komunikacyjne
Interne KennungSWZ NR 19935/2025_PAKIET III