2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interoperabilita e-Health
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka řešení, jehož účelem je zlepšením způsobu vedení zdravotnické dokumentace umožňující její interoperabilní výměnu, sdílení, bezpečné uložení a interpretaci, prostřednictvím modernizace informačních systémů nemocnic zřizovaných Krajem Vysočina. Projektová kancelář Kraje Vysočina, p.o., zadává zakázku jako centrální zadavatel ve prospěch nemocnic zřizovaných Krajem Vysočina (viz zadávací dokumentace).
Interne Kennung: P25V00000628
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72243000 Programmierung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změny závazku - viz příloha č. 4 zadávací dokumentace