79444-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Budowa budynku Szkoły Podstawowej w Sułkowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa budynku Szkoły Podstawowej w Sułkowie
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w zakresie inwestycji pn.: „Budowa budynku Szkoły Podstawowej w Sułkowie”. 2. Zadanie współfinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ładu: Program Inwestycji Strategicznych. 3. Zakres Zamówienia obejmuje wszystkie niezbędne działania mające na calu prawidłowe, zgodne z przepisami prawa, warunkami Umowy, wymaganiami podanymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym zawierającym m.in. wstępną koncepcję architektonicznę i opinię geotechniczną oraz innymi dokumentami stanowiącymi załączniki do SWZ, zaprojektowanie i wykonanie przedmiotu Zamówienia. 4. Przedmiotem zamówienia jest: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej, uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę, wybudowanie obiektu i uzyskanie decyzji na użytkowanie budynku szkoły podstawowej w Sułkowie, w oparciu o koncepcję i program funkcjonalno-użytkowy. Budynek składać się będzie z 2 jednakowych segmentów „A” i „B” oraz części Sali gimnastycznej z zapleczem. Segment „A” i segment „B” zadaszony dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 35°, podpiwniczony w całości z 2 kondygnacjami naziemnymi (parter i użytkowe poddasze). Segmenty będą połączone szklaną przewiązką. Część budynku stanowiąca salę gimnastyczną z zapleczem (2 kondygnacje) zakłada się przekryć dachem płaskim o kącie nachylenia 6°. 5. Przewidywane wielkości charakteryzujące przedmiotowy obiekt: POWIERZCHNIA UŻYTKOWA BUDYNKU: Segment „A” i segment „B” łącznie: 3120,96 m2 Sala gimnastyczna z zapleczem łącznie: 761,55 m2 Łączna powierzchnia użytkowa budynku: 3882,51 m2
Vorherige Bekanntmachung: 709644-2025
Interne Kennung: BZP.271.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen, 71220000 Architekturentwurf, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45212222 Bau von Turnhallen, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w zakresie inwestycji pn.: „Budowa budynku Szkoły Podstawowej w Sułkowie”. 2. Zadanie współfinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ładu: Program Inwestycji Strategicznych. 3. Zakres Zamówienia obejmuje wszystkie niezbędne działania mające na calu prawidłowe, zgodne z przepisami prawa, warunkami Umowy, wymaganiami podanymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym zawierającym m.in. wstępną koncepcję architektonicznę i opinię geotechniczną oraz innymi dokumentami stanowiącymi załączniki do SWZ, zaprojektowanie i wykonanie przedmiotu Zamówienia. 4. Przedmiotem zamówienia jest: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej, uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę, wybudowanie obiektu i uzyskanie decyzji na użytkowanie budynku szkoły podstawowej w Sułkowie, w oparciu o załączoną koncepcję i program funkcjonalno-użytkowy. Budynek składać się będzie z 2 jednakowych segmentów „A” i „B” oraz części Sali gimnastycznej z zapleczem. Segment „A” i segment „B” zadaszony dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 35°, podpiwniczony w całości z 2 kondygnacjami naziemnymi (parter i użytkowe poddasze). Segmenty będą połączone szklaną przewiązką. Część budynku stanowiąca salę gimnastyczną z zapleczem (2 kondygnacje) zakłada się przekryć dachem płaskim o kącie nachylenia 6°. 5. Przewidywane wielkości charakteryzujące przedmiotowy obiekt: POWIERZCHNIA UŻYTKOWA BUDYNKU: Segment „A” i segment „B” łącznie: 3120,96 m2 Sala gimnastyczna z zapleczem łącznie: 761,55 m2 Łączna powierzchnia użytkowa budynku: 3882,51 m2