2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunální FVE-obec MORAVIČANY
Beschreibung: Dodávka a instalace střešní fotovoltaické elektrárny (dále jen FVE) o celkovém instalovaném výkonu 124,66 kWp na střechách objektů: - MŠ, Moravičany 260, 789 82 ; Pinst 25,48 kWp, kapacita akumulace 14,4 kWh - OÚ Moravičany (698610) č.p. 67, 789 82 ; Pinst 11,83 kWp, kapacita akumulace 12 kWh - ČOV, k. ú. Moravičany (698610) p. č. 1292/3 ; Pinst 35,48 kWp, kapacita akumulace 14,4 kWh - ZŠ, Moravičany 213, 789 82 ; Pinst 51,87 kWp, kapacita akumulace 28,8 kWh - VO Moravičany – dotčený objekt projektu Blíže je předmět veřejné zakázky specifikován v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0003
Interne Kennung: FVE Moravičany