794555-2025 - Wettbewerb
Belgien – Pflastermaterialien – Dienst Werken: aankoop bestratingsmateriaal voor 2026 met mogelijke verlenging voor 2027, 2028 en 2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDienst Werken: aankoop bestratingsmateriaal voor 2026 met mogelijke verlenging voor 2027, 2028 en 2029
BeschreibungVoor het herstellen van stoepen in Maasmechelen is het noodzakelijk dat we kunnen beschikken over de nodige materialen. Er werd voorzien dat het gemeentebestuur de nodige klinkers, borduren, enz. zal aanleveren voor de aannemer.
Interne KennungPPP00M-5082/5382/25/247
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113100 Pflastermaterialien
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung25/247_1