2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie transportu zbiorowego zgodnie z art. 22 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym
Beschreibung: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego obejmujące przewozy autobusowe na gminnej Linii Samorządowej Police - Trzebież - Police ze Szczecińsko-Polickim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym Sp. z o. o. w Policach będącym podmiotem wewnętrznym w rozumieniu rozporządzenia (WE)1370/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23 października 2007 r. Transport drogowy - przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym.
Interne Kennung: SO.7243.29.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Transport regularny osób na trasie Police - Trzebież - Police
Menge: 360 912 Kilometer