2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění sídla SÚRAO – PROJEKTOVÉ A SOUVISEJÍCÍ ČINNOSTI
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zejména vypracování projektové dokumentace s využitím metody BIM a inženýrská činnost pro záměr zadavatele realizovat rekonstrukci budovy Na Florenci 7 a 9. Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou zejména tyto okruhy činností: - získání všech relevantních podkladů zhotovitelem, dle čl. 2.1.1. smlouvy; - projednání jednotlivých návrhů a podání s příslušnými orgány veřejné moci a dalšími osobami, dle čl. 2.1.2 návrhu smlouvy; - zhotovení projektové dokumentace, dle čl. 2.1.3. návrhu smlouvy; - provedení inženýrské (obstaravatelské) činnosti, dle čl. 2.1.4. návrhu smlouvy; - zhotovení informačních modelů, dle čl. 2.1.5 návrhu smlouvy; - zhotovení návrhu interiéru, dle čl. 2.1.6 návrhu smlouvy; - provedení dozoru projektanta, dle čl. 2.1.7 návrhu smlouvy; - poskytnutí případné poradenské činnosti při výběru zhotovitele stavby a jeho poddodavatelů, včetně přípravy Soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, dle čl. 2.1.8. návrhu smlouvy; - poskytnutí součinnosti v kolaudačním řízení v případně, že k tomu bude zadavatelem zhotovitel písemně vyzván, dle čl. 2.1.9. návrhu smlouvy.
Interne Kennung: SÚR017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001