See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Brodnica w roku 2026.- Pakiet 10 L. Zarośle”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna a także prac szkółkarskich nasiennictwa, zadrzewień, utrzymania obiektów turystycznych i ścieżki edukacyjnej oraz przygotowania drewna do kancelarii leśnictw , do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brodnica w roku 2026 2) Zakres rzeczowy
Interne Kennung: SA.270.3.3.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 10 L. Zarośle”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna a także prac szkółkarskich nasiennictwa, zadrzewień, utrzymania obiektów turystycznych i ścieżki edukacyjnej oraz przygotowania drewna do kancelarii leśnictw , do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brodnica w roku 2026 Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna a także prac szkółkarskich nasiennictwa, zadrzewień, utrzymania obiektów turystycznych i ścieżki edukacyjnej oraz przygotowania drewna do kancelarii leśnictw wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211100 Holzfällung, 77211100 Holzfällung, 77211500 Baumpflege, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77211500 Baumpflege, 77231600 Aufforstung, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen